Shipitwise'i logistikateenus Iseliikuv Pagas muudab reisimise väga mugavaks. Hobidega seotud varustuse (golfivarustus, suusad, rattad, lainelauad, jms) transport või ärireisiks vajalik (messitarbed, näidised vm) on nüüd võimalik kohale transportida mõne hiireklõpsuga. Teenus toimib ukselt uksele meetodil.
Hetkel on Shipitwise poolt teenindatavad ja automaatset hinnastamist võimaldavad marsruudid:

Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania, Holland, Itaalia, Austria.

Võimalik on transportida järgmist vabaaja varustust: suuski, mäesuuski, lumelaudu, jalgrattaid, tandemeid,golfi-, lohe- ja windsurfi-, sukeldumis- ja kalapüügivarustust ning kanuusid ja kajakke. Broneeri teenus  siit.

 

Sulge

Ärge unustage reisikindlustust!
Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal.
Rohkem infot kindlustuse kohta leiate siit.

Sulge

Smartlynx Airlines tellimuslendudel saab sooja toitu ja laiemat söögivalikut ainult ettetellimisel. Toidu valik on erinev sõltuvalt lennu sihtkohast ja lennu ajast, kuid kunagi ei kattu pardal pakutavaga. Vabamüügi valikusse jääb vaid väike kogus võileibu ja salat, seetõttu soovitame lisatoidu ette tellida. Toitu saab ette tellida kuni 36 tundi enne väljalendu.
Rohkem infot leiate siit.

Sulge

Äriklassi Lounge on mõeldud mugavust hindavale reisijale, kes soovib oma lennueelset ooteaega veeta kõige meeldivamal viisil. Äriklassi Lounge pakub võimalusi meelelahutuseks, lugemiseks, töötegemiseks ning üksi või reisiseltskonnaga reisiks ettevalmistuste tegemiseks. Äriklassi Lounge asub reisiterminali kinnises tsoonis, teekond on märgistatud viitadega.

Hinna sees on karastus- ja alkohoolsed joogid, suupisted, kondiitritooted ning värsked ajalehed ja ajakirjad . Soovi korral saab kasutada erinevaid töövahendeid, nt personaalarvutit, faksi ja printerit, töötab WiFi. Samuti on olemas SAT-TV , duśiruum ja lendude infomonitorid. Suitsetamine on lubatud lennujaama parima vaatega terrassil. Äriklassi Lounge`i on võimalik kasutada selle lahtioleku aegadel ( täpsustage meie reisikonsultandiga ), kuid mitte varem kui 1,5 tundi enne tellimuslennu väljumist.

Tellides teenuse koos Aurinko reisipaketiga on ühekordne äriklassi ootesaali külastuse tasu 25,00 EUR (kuni 12 aastastele lastele 7,00 EUR). Lastele kuni 2 eluaastat on sissepääs tasuta.

Sulge